دکتر تخفیف خدمان مرکز لیزر ایده آل را به شما پیشنهاد می دهد.

مرکز لیزر ایده ال
شهرک اکباتان
/
۹۱ % تخفیف
۱,۰۰۰ تومان
۱۲,۰۰۰ تومان

ویژگی های مرکز لیزر ایده ال

لیزر دایود مرکز لیزر ایده آل در وبسایت دکتر تخفیف. 

  1. کارت‌خوان: دارد
  1. جای پارک آسان: دارد
  • مجوز : از مراجع ذی صلاح
  • مخاطب : بانوان و آقایان
  • هزینه‌های جانبی : کاور و کلاه ۵۰۰۰ تومان و۱۰۰۰۰ تومان هزینه ماسک مخصوص برای میکرودرم و برای هیدرودرم ۵۰۰۰تومان کاور و کلاه و ۱۵۰۰۰ تومان هزینه ژل هیدرودرمی و ماسک مخصوص در محل جداگانه دریافت می شود.
  • نوع خدمات : لیزر موهای زائد دکتر تخفیف

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف
    هماهنگی پیش از مراجعه الزامی می باشد.

همراه داشتن پرینت دکتر تخفیف الزامی است

زمان استفاده: از ۱۳۹۶/۱۱/۲ تا ۱۳۹۷/۱۰/۳
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: با هماهنگی قبلی
روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی قبلی
شماره تلفن : ۰۹۹۱۰۴۸۳۴۹۱
آدرس: شهرک اکباتان- فاز ۱- روبروی مخابرات- کوچه فیات- برج ابی ۲.طبقه ۴.واحد ۱۳

توضیحات تکمیلی مرکز لیزر ایده ال

مرکز لیزر ایده ال

مرکز ليزر ايده ال

دکتر تخفیف/pages/1">دکتر تخفیف: امروزه بسیاری از افراد برای از بین بردن موهای زائد بدن" href="http://www.drtakhfif.ir">موهای زائد بدن، از دستگاه های لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر موهای زائد استفاده می کنند. یکی از این دستگاه ها، دستگاهلیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر موهای زائد دایود" href="http://www.drtakhfif.ir"> لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر موهای زائد دایود است.

لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای دایود" href="http://www.drtakhfif.ir">به عقیده کارشناسان دکتر تخفیف/pages/1">دکتر تخفیف لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای دایود یکی از کارآمدترین منابع نوری هستند که تاکنون ساخته شده اند. به علت ساختاری مجتمع تر و سبک تر نسبت به لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهایی که بر پایه تحریک فلاش لامپ کار می کنند، به جهت مقاصد کلینیکی بسیار مناسب تر می باشند. لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای یاقوت" href="http://www.drtakhfif.ir">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای یاقوت، الکساندریت، Nd: YAG، IPLها همگی دارای منبع فلاش لامپ هستند. بنابراین می توان گفت ظهور لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای دایود یک تغییر و تحول عمده در بین سیستم های موهای زائد/pages/1">رفع موهای زائد/pages/1">موهای زائد/pages/1">رفع موهای زائد بر پایه نور می باشد. لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای دایود موهای زائد/pages/1">رفع موهای زائد/pages/1">موهای زائد/pages/1">رفع موهای زائد موجود به صورت پالسی و با طول موج های ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر می باشند. جذب این طول موج در ملانین تاحدی کمتر از لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزرهای الکساندریت و یاقوت و بیشتر از  Nd: YAG، IPLها می باشد، ولیکن آنها می توانند در عمق بیشتری از درم نفوذ کنند و میزان بیشتری در فولیکول مو جذب گردند و متعاقباً اثر حرارتی و نابود کنندگی بیشتری را در مرکز فولیکول و سلولهای بنیادی رشد مو، نسبت به الکساندریت و یاقوت ایجاد نمایند. دستگاه لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر دایود ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف یا Cible مو که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و نهایتاً متلاشی می نماید . اثر نورلیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر دیود diode" href="http://www.drtakhfif.ir"> لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر دیود diode بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود.

دکتر تخفیف/pages/1">دکتر تخفیف بهترین مراجع مو و لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر/pages/1">لیزر ایران

نظرات
۰ دیدگاه
هنوز نظری برای تخفیف فوق ثبت نشده
نوشتن دیدگاه جدید