میکرودرم و هیدرودرم توسط دکتر فرهنگی تا ۸۶درصد تخفیف و پرداخت از ۹۸۰۰ تومان

دکتر فرهنگی(بلوار فردوس)
بلوار فردوس شرق
/
۱۰۰ % تخفیف
۰ تومان
۰ تومان

ویژگی های دکتر فرهنگی(بلوار فردوس)

میکرودرم و هیدرودرم توسط دکتر فرهنگی، رفع جوش های سر سیاه و کاهش چروک های سطحی پوست

امکان انتخاب از بین پکیج های زیر با خرید هر دکتر تخفیف:

   پکیج 1: میکرودرم توسط دکتر فرهنگی

میکرودرم با استفاده از پودر

میکرودرم همراه با ماسک گیاهی

    پکیج 2: هیدرودرم توسط دکتر فرهنگی

هیدرودرم آبرسانی پوست

هیدرودرم رفع خشکی پوست

بدون محدودیت در خرید دکتر تخفیف

شرایط استفاده

یک لحظه پس از خرید با توجه به زمان‌های سرویس‌دهی میتوانید از تخفیفان خود استفاده نمایید
امـکـان اسـتـفــاده از
لـــحـــظــه خــــریـــد
به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
هر تخفیفان مختص یک نفر و یکبار مراجعه
هـر بـن تـخـفـیـف
مـخـتـص یـک نفر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف
    هماهنگی پیش از مراجعه الزامی می باشد.

برای این پیشنهاد ارائه پرینت الزامی نیست، حتما کد تخفیف را همراه داشته باشید

زمان استفاده: از ۱۳۹۸/۳/۲۵ تا ۱۳۹۸/۵/۲۵
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: -
روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی
شماره تلفن : -
آدرس: بلوار فردوس شرق، تقاطع وفا آذر جنوبی، مجتمع تجاری آیریک سنتر، طبقه ۴، واحد ۲۰۵ - شماره تماس:۰۲۱۴۴۹۷۶۰۷۳

توضیحات تکمیلی دکتر فرهنگی(بلوار فردوس)

دکتر فرهنگی(بلوار فردوس)

میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم و هیدرودرم توسط دکتر فرهنگی

یکی از راه های موثر لایه برداری پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست انجام میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم می باشد. میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم را می توان هم برای بدن و هم برای صورت انجام داد. میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم بدون عارضه برای انواع پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست می باشد و لایه برداری سطحی پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست را همراه دارد. از بین بردن بافت مرده پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست و ترمیم از وظایف میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم می باشد. میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم باعث بسته شدن منافذ باز پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست شده و جای جوش و کک و مک را کاهش می دهد. افراد برای رفع جوش های سر سیاه/pages/1">جوش های سر سیاه و کاهش چروک های سطحی پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست خود درمان بوسیله میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم/pages/1">میکرودرم را انتخاب نموده تا با افزایش خونرسانی به پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست، شادابی و طراوت پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست را تجربه کنند.

هیدرودرم باعث رفع گرفتگی پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست، خطوط ریز پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوستی و چین و چروک، هیدراته کردن پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست، شادابی ظاهر و درمان لکه های رنگی یا نقطه های قهوه ای روی پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست می شود. هیدرودرم مخصوص پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست های خشک و معمولی می باشد. هیدرودرم آبرسانی عمیق پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست را دربردارد و باعث رفع خشکی صورت می شود. روشن سازی پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست/pages/1">پوست های کدر و رفع چین و چروک کم عمق از وظایف هیدرودرم می باشد.

نظرات
۰ دیدگاه
هنوز نظری برای تخفیف فوق ثبت نشده
نوشتن دیدگاه جدید