تعریف بادی‌جت (Body - jet) از دید کارشناسان دکتر تخفیف

تعریف بادی‌جت (Body - jet) از دید کارشناسان دکتر تخفیف

به گزارش دکتر تخفیف،بادی‌جت (Body - jet) روش نوینی برای خارج کردن چربی از بدن است. دستگاه بادی جت، ساخت کشور آلمان است که در طراحی آن از آب برای خارج کردن چربی از بدن استفاده شده است. این دستگاه با تکنولوژی مدرن‌تری نسبت به لیپوساکشن اقدام به فعالیت می‌کند. این روش یک عمل سرپایی کوچک است که بدون نیاز به بیهوشی و از طریق بی‌حسی موضعی در کلینیک‌ها انجام می‌شود. در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا بین چربی‌های زیر پوست به شکل کنترل شده و ایمن چربی‌های زیر پوست تکه‌تکه و جدا شده و همزمان به داخل دستگاه مکیده می‌شود.
 

پیکرتراشی با بادی‌جت یک پروسه کم‌تهاجمی است که با استفاده از قدرت آب به چربی‌زدایی از نواحی موردنظر می‌پردازد. افرادی که در برابر رژیم‌های غذایی و ورزش کم می‌آورند، می‌توانند از پیکرتراشی با بادی‌جت که با کمک فشار آب انجام می‌گیرد، برای خلاص شدن از شر چربی‌های اضافی استفاده کنند. این پروسه باعث کبودی و تورم نمی‌شود و در مقایسه با روش‌های سنتی، دوره از کار افتادگی ندارد. در این روش، سلول‌های چربی به‌طور دائم برداشته شده و بدن فرم بهتری به خود می‌گیرد.

کارشناسان دکتر تخفیف معتقدند چربی که توسط فشار آب خرد شده بافت سالمی دارد و می‌توان از آن برای تزریق به نواحی دیگر بدن استفاده کرد، به‌طور مثال می‌توان از این چربی برای رفع چین و چروک صورت با تزریق چربی استفاده کرد. چربی خارج شده از بدن توسط دستگاه لیپوساکشن بافت مرده دارد و نمی‌شود از آن استفاده مفیدی کرد اما در عمل بادی‌جت به این دلیل که این چربی در آب می‌شکند و تجزیه می‌شود صدمه کمتری دیده و حدود 90-85درصد بافت سلول‌ها سالم بوده و چون این چربی‌ها حاوی سلول‌های بنیادی نیز هستند حتی بعد از تزریق به قسمت‌های مختلف بدن می‌تواند پیوند چربی دهد، به‌خصوص این چربی در افراد مسن کارایی بیشتر دارد زیرا به مرور زمان پوست بدن خاصیت کلاژن‌سازی خودش را از دست می‌دهد و چربی زیر پوست کاهش پیدا می‌کند و این چربی می‌تواند جایگزین مناسبی برای چربی‌های ازبین رفته بدن باشد. معمولا در افراد جوان‌تر این چربی در بافت سینه آنها کارایی مطلوبی می‌تواند داشته باشد و برای بزرگ کردن سینه با چربی به‌دست آمده، نتیجه مطلوبی را به همراه دارد.

در لاغری با بادی‌جت، بافت نامناسب چربی‌های زیر پوست که بعضا در مقابل رژیم غذایی و فعالیت‌های بدنی مقاوم به‌نظر می‌آیند به‌صورت کاملا حرفه‌ای و راحت و بدون آسیب به نحوی از بدن خارج می‌شوند که کارایی‌ فراوانی برای فرد داشته باشد.

بعد از انجام این عمل کبودی و تورم بافت خیلی کمتر از روش‌های دیگر است.

با استفاده از بادی‌جت می‌توان حتی سینه مردانی که مشکل بزرگی سینه و تجمع بافت چربی در سینه را دارند تاحدودی برطرف کرد، کوچک کردن سینه مردان با بادی‌جت روش موثری است.

مزایای بادی‌جت از منظر کارشناسان بخش زیبایی دکتر تخفیف

- ظاهری طبیعی بعد از بادی‌جت دکتر تخفیف

- ماده پرکننده بدن به‌ صورت طبیعی که همان چربی است

- کاهش عوارض و اثرات جانبی بادی‌جت نسبت به سایر روش‌ها در دکتر تخفیف رسانه تخصصی زیبایی و پزشکی

- ماندگاری بیشتر بادی‌جت نسبت به سایر روش‌ها در دکتر تخفیف

-کارشناسان دکتر تخفیف معتقدند بادی‌جت عوارض بسیار کمتر و پایین‌تری نسبت به سایر روش‌ها دارد.

- دوران نقاهت بسیار کم است.

-به گزارش دکتر تخفیف در بادی‌جت چربی به شکل زنده خارج می‌شود و می‌توان این چربی‌ها را به ناحیه دیگری تزریق کرد.

دکتر تخفیف مرجع بادی‌جت

با دکتر تخفیف زیبا و جوان بمانید


جهت مشاهده جدیدترین تخفیف ها شهر خود را انتخاب نمائید
دکترتخفیف
شهر
با دکتر تخفیف ارزانتر درمان کنید